Kurumsal

Darıca sürücü kursu hakkında bilgi

DARICA SÜRÜCÜ KURSU

Darıca sürücü kursu ile ehliyetinizi güvenle alın, teorik ders tekrarları, ek direksiyon ders imkanları, sınırsız smilasyon eğitimi gibi sizi trafiğe hazırlayacak her türlü imkanları kullanarak ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte güvenle seyahat edebileceğiniz düzeye gelmenizde yardımcı oluyoruz

Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. Adaylarımıza direksiyon eğitiminde Simülatör aracı ile sanal ortamda trafiğe hazırlık eğitimi verilmektedir.

Simülatör aracıyla aldıkları ön eğitimden sonra kursiyerlerimiz gerçek araç eğitimine hazır hale gelirler.Direksiyon çalışmalarına servis araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon sınavlarına da adaylarımız servisle götürülmektedir.

Uzman eğitmenler, geniş araç filosu, rahat derslikler, sınavdan önce tekrar sınıfları gibi hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız sizde aramıza katılın.

Darıca'nın en eski sürücü kurslarından olan Darıca Sürücü Kursu, Sizi Ehliyet Sınavına Değil Trafiğe Hazırlar.

MİSYON

Misyonumuz; Eğitim alanında gösterilecek başarılar ile insanlara daha iyi eğitim imkanı verirken, hayatın her alanında evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak Türkiye çapında örnek olmak.

VİZYON

Vizyonumuz; Çeşitli eğitim kurslarımız ile, en geniş ve modern araç gereçleriyle en iyi hizmeti vererek öğrencilerinden ve dostlarından aldığı destekle zirvede olmak.

lojistik dağıtım hizmet

lojistik dağıtım hizmet

lojistik dağıtım hizmet